
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HA, HB series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | A |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 1.0-2.5mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 18 ~ 14 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.5mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le fa'aili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu tane |
| Fua: | 10A |
| Numera o su'isu'i: | 3+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

O le feso'ota'iga mamafa HA-003-F, o le fofo sili lea mo ou mana'oga uma o feso'ota'iga fa'apisinisi. Ua mamanuina e fa'afetaui ai mana'oga o galuega mamafa, o lenei feso'ota'iga malosi ma fa'atuatuaina e maua ai feso'ota'iga saogalemu ma lelei i au faiga eletise ma fa'aeletoronika. O feso'ota'iga mamafa HA-003-F ua fausia e tete'e atu i tulaga sili ona leaga o le siosiomaga, ma avea ai ma mea lelei mo masini fa'apisinisi, faiga fa'akomepiuta ma isi galuega malosi. O lona fausiaina malosi e fa'amautinoa ai le tumau ma le umi o le ola, e o'o lava i siosiomaga sili ona faigata o le fa'agaioiga. Fa'atasi ai ma lana faiga faigofie ma saogalemu o le lokaina, o le feso'ota'iga HA-003-F e maua ai se feso'ota'iga fa'atuatuaina ma mautu, e fa'aitiitia ai le lamatiaga o le motusia fa'afuase'i ma fa'amautinoa ai le fa'agaioiga e le motusia. O lenei mea e avea ai ma filifiliga lelei mo faiga taua e taua tele ai le fa'atuatuaina.

E ofoina atu e le feso'ota'iga se puipuiga maualuga mai le ulufale mai o le efuefu, susu, ma isi mea leaga. O lenei mea e fa'amautinoa ai o au feso'ota'iga eletise e saogalemu ma mautu, tusa lava pe i siosiomaga faigata ma faigata. O feso'ota'iga mamafa HA-003-F e maua i le tele o fa'atulagaga, e aofia ai le tele o pine ma le tele o atigi, e mafai ai ona faia ni fofo feso'ota'iga eseese ma fetu'una'i. Pe e te mana'omia le feso'ota'iga eletise, fa'ailo po'o fa'amatalaga, o lenei feso'ota'iga e fesoasoani ia te oe.

Ona o lona mamanu faigofie ona faʻaaoga, e vave ma faigofie ona faʻapipiʻi ma tausia le fesoʻotaʻiga HA-003-F. E sefe ai le taimi ma le taumafaiga, ma mafai ai ona faʻapipiʻi lelei ma tausia lelei faiga eletise. I se aotelega, o le fesoʻotaʻiga mamafa HA-003-F o le filifiliga sili lea mo galuega faʻapisinisi faigata, e ofoina atu le malosi, faʻatinoga faʻatuatuaina ma le faigofie ona faʻapipiʻi. Faatasi ai ma lona fausiaina malosi ma le faʻatulagaga eseese, o lenei fesoʻotaʻiga e maua ai se fofo saogalemu ma lelei mo ou manaʻoga uma o fesoʻotaʻiga. Filifili fesoʻotaʻiga HA-003-F mo se fesoʻotaʻiga faʻatuatuaina ma tumau e mafai ona e faʻatuatuaina.