
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HA, HB series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HA |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 0.75-1.5mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 18 ~ 14 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 2.5-5.5mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.25 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Feso'ota'iga fa'avilivili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu fafine |
| Fua: | 10A |
| Numera o su'isu'i: | 4 |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

O le feso'ota'iga mamafa HA-004-F ua mamanuina mo le fa'aaogaina i fale gaosi oloa, ma fa'amautinoa ai feso'ota'iga fa'atuatuaina ma lelei i siosiomaga faigata. O lona fausiaina malosi ma le auala e loka ai e fetaui lelei mo faiga taua, e ofoina atu ai le tumau ma le mautu.

E maua mai i le feso'ota'iga le puipuiga sili ona lelei mai le efuefu, susu, ma isi mea leaga, ma fa'amautinoa ai le saogalemu ma le malupuipuia o feso'ota'iga eletise i siosiomaga faigata. O feso'ota'iga mamafa HA-004-F e sau i le tele o fa'atulagaga ma le tele o pine ma le tele o atigi, e ofoina atu ai fofo fa'apitoa mo le feso'ota'iga eletise, fa'ailo, po'o fa'amaumauga.

Ona o lona mamanu faigofie, e mafai ona faʻapipiʻi ma tausia vave ma faigofie le fesoʻotaʻiga HA-004-F. E faʻaitiitia ai le galuega ma le taimi, ma mafai ai ona faʻatinoina lelei ma tausia lelei faiga eletise. I le faʻaiʻuga, o le fesoʻotaʻiga mamafa HA-004-F e tu matilatila o se filifiliga lelei mo faʻaoga faʻapisinisi faigata, e mitamita i le tumau, faʻatinoga faifai pea, ma le faʻapipiʻiina faigofie. Faatasi ai ma lona fausiaina malosi ma filifiliga fetuutuunai, o lenei fesoʻotaʻiga e tuʻuina atu ai se fofo saogalemu ma lelei mo au manaʻoga uma o fesoʻotaʻiga. Filifili mo fesoʻotaʻiga HA-004-F mo se fesoʻotaʻiga faʻatuatuaina ma tumau.