
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | A |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 0.75-2.5mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 18 ~ 14 |
| Taimi fa'atulagaina: | 16 A |
| Voltage fa'atulagaina: | 250V |
| Voltage fa'atulagaina o le pulse: | 4KV |
| Tulaga o le filogia: | 3 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.5mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Faiga feso'ota'iga: | Feso'ota'iga fa'amau |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu tane |
| Fua: | 32A |
| Numera o su'isu'i: | 16 (17-32) |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |

O loʻo faʻalauiloa atu la matou faʻafouga fou i fesoʻotaʻiga eletise - Nati Uaea Mamafa! O a matou nati uaea mamafa ua mamanuina e faʻafetaui ai manaʻoga faʻatupulaʻia o le alamanuia eletise e tuʻuina atu ai fesoʻotaʻiga saogalemu ma mautu mo ou manaʻoga uma o uaea. A o faʻaauau pea ona alualu i luma le tekinolosi ma faʻateleina le lavelave o faiga eletise, e taua tele le i ai o fesoʻotaʻiga e mafai ona tatalia tulaga sili ona faigata ma faʻamautinoa le tafe mautu o le eletise. O a matou nati uaea mamafa ua mamanuina e taulimaina ai tafega maualuluga ma voltage e manaʻomia i faʻaoga eletise faʻaonaponei. O se tasi o vaega autu o a matou nati uaea mamafa o lo latou tumau malosi. E faia mai mea e sili ona lelei ma e teteʻe atu i le ele, vevela ma le gatete, ma faʻamautinoa ai se fesoʻotaʻiga tumau ma saogalemu. Pe o e galue i se galuega faʻale fale, pisinisi poʻo se alamanuia, e mafai e a matou nati uaea mamafa ona taulimaina.

E le gata i lea, o a matou nati uaea mamafa e faigofie ona faʻapipiʻi, e sefe ai lou taimi taua ma le taumafaiga. E iai foʻi se mamanu faigofie mo le faʻafesoʻotaʻiga vave ma faigofie o uaea. Naʻo le aveese o le uaea, faʻaofi i totonu o le nati uaea, ma milo. O le foliga ergonomic o le nati uaea e maua ai se uu lelei ma faʻamautinoa ai se fesoʻotaʻiga mautu i taimi uma. O le saogalemu o la matou faʻamuamua sili lea ma o a matou nati uaea mamafa ua mamanuina e tuʻuina atu le puipuiga sili. O nati uaea taʻitasi ua mamanuina e puipuia ai le paʻi faʻafuaseʻi ma uaea ola, ma faʻaitiitia ai le lamatiaga o le teʻi eletise. Ua lisiina foʻi i le UL ma tausisia tulafono uma o le saogalemu, ma avatu ai ia te oe le filemu o le mafaufau o au fesoʻotaʻiga eletise e saogalemu.

E le gata i lea, o a matou nati uaea mamafa e maua i le tele o lapopoa e fetaui ma fua eseese o uaea. O lenei fetuutuunaiga e talafeagai ai mo le tele o galuega, mai le toe faaleleia o mea eletise laiti i fale e oo atu i galuega tetele tau alamanuia. I le aotelega, o a matou nati uaea mamafa e ofoina atu le faatuatuaina, tumau ma le saogalemu e le mafaatusalia. O le fofo sili lea mo soʻo se galuega tau uaea eletise, e maua ai fesoʻotaʻiga saogalemu ma e aunoa ma se popole. Faʻaleleia lau faiga eletise i fesoʻotaʻiga sili ona lelei i le maketi - filifili a matou nati uaea mamafa mo ou manaʻoga uma o uaea!