
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HE, HEE series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HE |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 18-14 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le fa'aili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu tane |
| Fua: | 6B |
| Numera o su'isu'i: | 6+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

I se siosiomaga fa'apisinisi vave, e taua tele fofo feso'ota'iga fa'atuatuaina ma lelei. Pe i totonu o le otometi, masini, po'o le tufatufaina atu o le malosi, o se faiga feso'ota'iga malosi ma fa'atuatuaina e taua tele mo le fa'aauauina o le fa'agaioiga. O le fa'alauiloaina o le HE Heavy Duty Connector, o se oloa fou ua mamanuina e fa'afetaui ai ou mana'oga uma o feso'ota'iga fa'apisinisi ma suia ai le auala e te feso'ota'i ai ma puipuia ai feso'ota'iga eletise. Fa'aaogaina tekinolosi fa'aonaponei ma tomai fa'apitoa, o feso'ota'iga mamafa HE e maua ai le tele o foliga, ma avea ai ma mea atoatoa mo fa'aoga fa'apisinisi eseese. Faatasi ai ma lo latou fausiaina malosi ma mea e maualuga le tulaga lelei, o nei feso'ota'iga e fa'amautinoa ai le tumau ma le umi, e o'o lava i tulaga sili ona faigata. O feso'ota'iga mamafa HE e fa'aalia ai le tete'e mata'ina i le vevela tele, pefu, susu, ma le gatete, ma fa'amautinoa ai le fa'atinoga fa'atuatuaina ma le itiiti ifo o le taimi e le fa'agaoioia ai.

O se tasi o fa'amanuiaga autū o feso'ota'iga mamafa HE o lo latou fetu'una'i. O lenei faiga feso'ota'iga e ofoina atu ai se fofo atoatoa mo le fa'asalalauina o fa'ailoilo ma le eletise, e aofia ai vaega eseese, feso'ota'iga, ma plug-ins. E faigofie ona tu'ufa'atasia ma e talafeagai mo le tele o tulaga feso'ota'iga ma fa'aoga. Pe e te mana'omia le fa'afeso'ota'i o afi, sensors, switches, po'o actuators, o feso'ota'iga mamafa HE e tu'uina atu ai le tu'ufa'atasiga lelei ma feso'ota'iga lelei mo le fa'agaioiga sologa lelei ma le fa'aleleia atili o le gaosiga. E ui e taua le fetu'una'i, ae e taua tele le saogalemu i so'o se siosiomaga fa'apisinisi. O feso'ota'iga mamafa HE e fa'amamafa le saogalemu i la latou faiga loka fou e fa'amautinoa ai se feso'ota'iga saogalemu ma puipuia ai le motusia fa'afuase'i. E le gata i lea, o le mamanu modular o le feso'ota'iga e fa'afaigofie ai le fa'apipi'iina faigofie ma vave, fa'aitiitia ai tau o galuega ma sefe ai taimi taua. O lenei fofo plug-and-play e fa'afaigofie ai galuega tausiga ma sui, fa'aleleia atili ai le lelei atoa o galuega.

O HE Heavy Duty Connectors e tele naua mea fa'aopoopo e maua ma e mafai ona fa'apitoa e fa'afetaui ai mana'oga fa'apitoa. E maua i le tele o lapopo'a o fale, ufiufi, ma filifiliga e ulufale ai uaea, e feso'ota'i lelei i totonu o fa'atulagaga o lo'o iai nei. E le gata i lea, e fetaui lelei le feso'ota'iga ma feso'ota'iga fa'apisinisi masani, ma fa'amautinoa ai le fegalegaleai ma isi masini ma faiga. O lenei fetaui e fa'aleleia atili ai fofo mo le lumana'i e mafai ai e au galuega ona fa'aauau pea ma alualu i luma fa'atekonolosi lata mai. I HE Connectors, matou te malamalama i le taua o le feso'ota'iga fa'atuatuaina ma lelei i siosiomaga fa'apisinisi. O le mafua'aga lea ua mamanuina ma gaosia ai a matou HE heavy-duty connectors i tulaga sili ona maualuga, e tausisia ai fa'amatalaga ma tusipasi a le alamanuia. O la matou tautinoga i le lelei e fa'amautinoa ai e ausia e a matou oloa ou fa'amoemoega ma fa'atino lelei i fa'aoga faigata.