
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HE, HEE series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HE |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 18-14 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le fa'aili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu fafine |
| Fua: | 10B |
| Numera o su'isu'i: | 10+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

I se siosiomaga fa'apisinisi e vave ona fa'atinoina, e taua tele fofo fa'afeso'ota'i fa'atuatuaina. Pe mo le otometi, masini, po'o le tufatufaina atu o le malosi, o feso'ota'iga malolosi e taua tele i le fa'aauauina o le fa'agaioiga. Fa'alauiloa le HE Heavy Duty Connector – ua mamanuina e fa'afetaui ai ou mana'oga fa'apisinisi. Fa'atasi ai ma tekinolosi fa'aonaponei ma le fausiaina malosi, o nei feso'ota'iga e fa'amautinoa ai le tumau ma le fa'atinoga i tulaga faigata. Latou te tete'e atu i le vevela maualuga, pefu, susu, ma le gatete, ma fa'amautinoa ai le itiiti o le taimi e le toe fa'agaoioia ai ma le fa'atinoga fa'atuatuaina.

E matuā fetuutuunai lava HE Heavy Duty Connectors, ma ofoina atu ai se fofo atoatoa mo le fesiitaiga o faailoilo ma le eletise. Faatasi ai ma modules eseese, feso'ota'iga, ma plug-ins, e fetaui lelei ma tulaga eseese o feso'ota'iga. Pe o feso'ota'i afi, sensors, switches, po'o actuators, o nei feso'ota'iga e fa'amautinoa ai le tu'ufa'atasia lelei ma le feso'ota'iga lelei mo le fa'aleleia atili o le gaosiga. O le saogalemu o se mea e fa'amuamua fo'i i HE Heavy Duty Connectors. O la latou faiga fou o le loka e fa'amautu ai feso'ota'iga, e puipuia ai le motusia fa'afuase'i. O le mamanu modular e mafai ai ona vave ma faigofie le fa'apipi'iina, fa'aitiitia ai tau o galuega ma sefe ai le taimi. O lenei fofo plug-and-play e fa'afaigofie ai le tausiga ma le suiina, ma fa'aleleia atili ai le lelei o le fa'agaioiga.

O HE Heavy Duty Connectors e ofoina atu le tele o mea fa'aopoopo ma filifiliga fa'apitoa e fa'afetaui ai mana'oga fa'apitoa. E maua i le tele o lapopo'a o fale, ufiufi, ma filifiliga e ulufale ai uaea, e feso'ota'i lelei i totonu o fa'atulagaga o lo'o iai nei. O le fetaui ma feso'ota'iga fa'apisinisi masani e fa'amautinoa ai le galulue fa'atasi ma isi masini ma faiga, ma maua ai fofo mo le lumana'i e fa'afetaui ai le alualu i luma o tekinolosi. I HE Connectors, matou te fa'amuamua le feso'ota'iga fa'atuatuaina ma lelei i siosiomaga fa'apisinisi. O a matou HE heavy-duty connectors ua mamanuina ma gaosia i tulaga sili ona maualuga, e tausisia ai fa'amatalaga ma tusipasi a le alamanuia. O lenei tautinoga i le lelei e fa'amautinoa ai o a matou oloa e fetaui ma ou fa'amoemoega ma fa'atino lelei i fa'aoga faigata.