
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o fale, e pei o pulou ma fale u'amea ma palasitika o le HK, HQ series, itu eseese o uaea, fale e fa'apipi'i i le bulkhead ma fale e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HK |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 1.5-16mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 10 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le fa'aili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu fafine |
| Fua: | H24B |
| Numera o su'isu'i: | 4/8 PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi) | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi) | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine) | Apamemea u'amea |
| Luga | Ufiufi siliva/auro |
| Fuainumera o mea e tete'e atu i le afi e tusa ai ma le UL 94 | V0 |
| RoHS (RoHS) | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga a le RoHS | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS | 50 |
| Vaila'au REACH SVHC | Ioe |
| Vaila'au REACH SVHC | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi | EN 45545-2 (2020-08) |
| Fa'ailoaina | Ituaiga | Numera o le Poloaiga |
| Fa'amutaina o le fa'a'ū | HK004/8-F | 1 007 03 0000104 |

O Feso'ota'iga Mamafa Hk-004/8-F ua mamanuina fa'apitoa e tu'uina atu ai feso'ota'iga eletise fa'atuatuaina i siosiomaga faigata. O lo latou fausiaina malosi ma foliga maualuga e avea ai ma mea lelei mo fa'aoga i masini fa'akomepiuta fa'apisinisi, masini, ma ta'avale mamafa. O lo'o fausia i mea malolosi, o nei feso'ota'iga e ofoina atu le tumau lelei ma le tete'e atu i pa'i, ma fa'amautinoa ai le fa'agaoioiga fa'atuatuaina i tulaga maualuga o le mamafa, vevela maualuga, susū, ma tulaga faigata o le siosiomaga. Fa'atasi ai ma lana faiga faigofie ma saogalemu o le lokaina, o le feso'ota'iga Hk-004/8-F e maua ai se feso'ota'iga fa'atuatuaina ma mautu, o le mamanu fa'alelei e mitiia lelei ma fa'aitiitia ai le gatete ma le te'i, puipuia ai feso'ota'iga ma vaega eletise i totonu. E pulea lelei e ausia tulaga maualuga o le fa'atinoga ma le fa'atuatuaina.

Ona o lona mamanu faigofie ona faʻaaoga, e vave ma faigofie ona faʻapipiʻi ma tausia le fesoʻotaʻiga HK-004/8-F. E sefe ai le taimi ma mafai ai ona faʻapipiʻi ma tausia lelei faiga eletise. O le mea moni, o fesoʻotaʻiga mamafa HK-004/8-F o le filifiliga sili lea mo galuega faigata tau alamanuia, faʻatasi ai ma le malosi ma le faʻatuatuaina o le faʻatinoga ma foliga faigofie ona faʻapipiʻi. Faʻatasi ai ma lona fausaga malosi ma le faʻatulagaga e tele galuega, o lenei fesoʻotaʻiga e maua ai se fofo saogalemu ma lelei mo ou manaʻoga uma o fesoʻotaʻiga. Filifili le fesoʻotaʻiga HK-004/8-F mo se fesoʻotaʻiga faʻatuatuaina ma tumau.

E ofoina atu e le feso'ota'iga se puipuiga maualuga mai le efuefu, susu, ma isi mea leaga. O lenei mea e fa'amautinoa ai o au feso'ota'iga eletise e saogalemu ma mautu, tusa lava pe i siosiomaga faigata ma faigata. O feso'ota'iga mamafa HK-004/8-F e maua i le tele o fa'atulagaga, e aofia ai le tele o pine ma le tele o atigi, e mafai ai ona faia ni fofo feso'ota'iga eseese ma fetu'una'i. Pe e te mana'omia le feso'ota'iga eletise, fa'ailo po'o fa'amatalaga, o lenei feso'ota'iga e mafai ona e fa'aogaina.