
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le fa'asologa o le HQ, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le puipui ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai fo'i e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Fa'ailoaina | Ituaiga | Numera o le Poloaiga |
| Fa'amutaina o le fa'a'ū | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Fa'ailoaina | Ituaiga | Numera o le Poloaiga |
| Fa'amutaina o le fa'a'ū | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HQ |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 0.14 -4mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 26 ~ 14 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 500 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le faovilivili Fa'ai'uga o le fa'a'umi'umi Fa'ai'uga o le tautotogo |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu o le tane ma le fafine |
| Fua: | HCP |
| Numera o su'isu'i: | 8+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

O le feso'ota'iga HQ-008-MC e taua tele mo feso'ota'iga malolosi fa'apisinisi. Ua fa'atulagaina mo le fa'aaogaina malosi, e ofoina atu ai feso'ota'iga saogalemu ma lelei mo faiga eletise ma fa'aeletoronika. Ua mamanuina e tete'e atu i tulaga faigata, o le HQ-007-MC e fetaui lelei mo masini mamafa ma faiga otometi. O lona fausaga malosi e folafola mai ai le umi o le ola i tulaga faigata. Faatasi ai ma se vaega faigofie o le loka, o le HQ-008-MC e fa'amautinoa ai feso'ota'iga tumau ma fa'atuatuaina, e fa'aitiitia ai le lamatiaga o le motusia ina ia fa'atumauina ai le sologa lelei o galuega. E sili ona lelei mo faiga taua e sili ona taua ai le fa'atuatuaina.

O le HQ-008-FC robust connector o le filifiliga sili lea mo ou manaʻoga uma tau fesoʻotaʻiga faʻapisinisi. O lenei connector, ua mamanuina mo faʻaoga faigata, e maua ai fesoʻotaʻiga saogalemu ma lelei i au faiga eletise ma faʻaeletoronika. O connector malolosi HQ-008-FC ua mamanuina e tatalia tulaga sili ona ogaoga o le siosiomaga, ma avea ai ma mea e talafeagai mo masini faʻapisinisi, faiga otometi, ma isi galuega mamafa. O lona fausiaina malosi e faʻamautinoa ai le maufetuunaʻi ma le umi o le ola, e oʻo lava i tulaga sili ona faigata. O loʻo i ai se faiga faigofie ma saogalemu mo le lokaina, o le HQ-008-FC connector e tuʻuina atu ai se fesoʻotaʻiga faʻatuatuaina ma mautu, e faʻaitiitia tele ai le avanoa e motusia ai e leʻi mafaufauina ma faʻamautinoa ai le faʻaauau pea o le faʻagaioiga. O lenei mea e avea ai ma se filifiliga sili ona lelei mo faiga taua e taua tele ai le faʻatuatuaina.