
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HA, HB series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HQ |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 0.14 -4.0mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 26 ~ 12 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 0.5 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Fa'ai'uga o le fa'aili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu tane |
| Fua: | 3A |
| Numera o su'isu'i: | 5+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

O le feso'ota'iga HQ-005-MC e taua tele mo feso'ota'iga malolosi fa'apisinisi. Ua fa'atulagaina mo le fa'aaogaina malosi, e ofoina atu ai feso'ota'iga saogalemu ma lelei mo faiga eletise ma fa'aeletoronika. Ua mamanuina e tete'e atu i tulaga faigata, ua fetaui lelei le HQ-005-MC mo masini mamafa ma faiga otometi. O lona fausaga malosi e folafola mai ai le umi o le ola i tulaga faigata. Faatasi ai ma se vaega faigofie o le loka, e fa'amautinoa ai e le HQ-005-MC feso'ota'iga tumau ma fa'atuatuaina, ma fa'aitiitia ai le lamatiaga o le motusia ina ia fa'atumauina ai le sologa lelei o galuega. E sili ona lelei mo faiga taua e sili ona taua ai le fa'atuatuaina.

E maua mai i le feso'ota'iga le puipuiga malosi mai le efuefu, susu, ma isi mea leaga, ma fa'amautinoa ai o au feso'ota'iga eletise e saogalemu, e tusa lava pe i siosiomaga faigata. O feso'ota'iga mamafa HQ-005-MC e sau i le tele o fa'atulagaga, fa'atasi ai ma le tele o pine ma le tele o atigi, e ofoina atu ai filifiliga feso'ota'iga fetuutuunai ma fa'apitoa. Pe mo le eletise, fa'ailo, po'o fa'amaumauga, o lenei feso'ota'iga e fa'amalieina ai ou mana'oga uma.

E faigofie ona fa'apipi'i ma tausia le HQ-005-MC connector, ma fa'aleleia atili ai le lelei o le faiga. E fetaui lelei mo fa'aoga faigata i pisinisi, e ofoina atu le tumau, fa'atinoga fa'atuatuaina, ma le fa'atulagaina faigofie. Fa'atasi ai ma lona fausiaina malosi ma fa'atulagaga eseese, o lenei connector e fa'amautinoa ai feso'ota'iga saogalemu ma lelei. Filifili le HQ-005-MC mo feso'ota'iga fa'atuatuaina ma tumau.