
O oloa a le BEISIT e aofia ai toetoe lava o ituaiga uma o feso'ota'iga talafeagai ma e fa'aogaina ai pulou ma ituaiga eseese o pusa, e pei o pulou ma pusa u'amea ma palasitika o le HSB, HE series, itu eseese o uaea, pusa e fa'apipi'i i le bulkhead ma pusa e fa'apipi'i i luga e tusa lava pe i tulaga faigata, e mafai foi e le feso'ota'iga ona fa'amae'a ma le saogalemu le galuega.
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | HSB |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 1.5-6mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 10 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.0mm |
| Fa'amalosi le malosi | 1.2 Nm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Faiga feso'ota'iga: | Feso'ota'iga fa'avilivili |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu fafine |
| Fua: | 32B |
| Numera o su'isu'i: | 12(2x6)+PE |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | No |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |

O le HSB-012-F, o le feso'ota'iga fa'amau sikulima mamafa e mamanuina mo feso'ota'iga eletise e le maluelue. E talafeagai mo so'o se ituaiga fa'apipi'i, o lenei feso'ota'iga malosi e mitamita i se fausaga e tete'e atu i siosiomaga sili ona faigata. O lona pusa palasitika fa'apisinisi ua mamanuina mo le tumau, e puipuia lelei mai te'i, pefu, ma le susu. O le mamanu faigofie ona fa'aoga o le feso'ota'iga fa'amau sikulima e fa'amautinoa ai le vave ma le mautu o fa'ai'uga uaea, e fetaui ma le tele o lapopo'a o uaea mo ituaiga uaea lautele. Fa'amau se feso'ota'iga mautu ma le faigofie—fa'aofi le uaea ma fa'amau le sikulima mo le saogalemu ma le mautu mautinoa.

Mo fa'aoga fa'aautomatika, masini, po'o galuega fa'apisinisi, filifili le feso'ota'iga mamafa HSB-012-F. E ofoina atu le fa'atinoga fa'atuatuaina ma le faigofie ona fa'apipi'i, ma fa'amautinoa ai se feso'ota'iga eletise saogalemu mo so'o se galuega.

O le feso'ota'iga mamafa o le fa'amau sikulima HSB-012-F e iai se masini loka e puipuia ai le motusia fa'afuase'i, ma fa'amautinoa ai o lo'o saogalemu au feso'ota'iga, tusa lava pe i siosiomaga e tele ai le gatete po'o le te'i. O le a e fa'alogoina se kiliki pe a loka le feso'ota'iga ma ua atoatoa ona fa'apipi'i, ma avatu ai le fa'amautinoaga o lo'o saogalemu. O lenei feso'ota'iga e le gata ina malosi ae e ofoina atu fo'i auala eseese e fa'apipi'i ai, e faigofie ona fa'apipi'i i se paneli po'o se pusa i sikulima po'o polo mo le fa'apipi'iina ma le tausiga faigofie.