
| Vaega: | Fa'aopoopoga autu |
| Faasologa: | A |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Vaega o le vaega fa'alava o le aveta'avale: | AWG 26 ~ 12 |
| Taimi fa'atulagaina: | 16 A |
| Voltage fa'atulagaina: | 250V |
| Voltage fa'atulagaina o le pulse: | 4KV |
| Tulaga o le filogia: | 3 |
| O le voltage fa'atulagaina e tausisia le UL/CSA: | 600 V |
| Fa'alavelave fa'aesea: | ≥ 10¹º Ω |
| Tete'e fa'afeso'ota'i: | ≤ 1 mΩ |
| Umi o le fasipepa: | 7.5mm |
| Fa'atapula'aina o le vevela: | -40 ~ +125 °C |
| Numera o fa'aopoopoga | ≥ 500 |
| Meafaitino (Fa'aofi): | Polycarbonate (PC) |
| Lanu (Fa'aofi): | RAL 7032 (Lefulefu Ma'a) |
| Meafaitino (pine): | Apamemea u'amea |
| Luga: | Ufiufi siliva/auro |
| Fua fa'atatau o le tete'e atu i le afi o meafaitino e tusa ai ma le UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Tuusaunoaga mai le RoHS: | 6(c): O mea fa'afefiloi apamemea e o'o atu i le 4% le apamemea |
| Tulaga ELV: | Ia ausia tulaga manaomia o tuusaunoaga |
| Saina RoHS: | 50 |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | Ioe |
| O mea o lo'o iai i le REACH SVHC: | ta'ita'i |
| Puipuiga mai afi i taavale nofoaafi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Faiga feso'ota'iga: | Feso'ota'iga malulu-oomi |
| Ituaiga tane fafine: | Ulu tane |
| Fua: | 32A |
| Numera o su'isu'i: | 16 (17-32) |
| Pine eleele: | Ioe |
| Pe manaʻomia se isi nila: | Ioe |

Matou te fiafia e faʻalauiloa atu la matou faʻafouga fou i le vaega o fesoʻotaʻiga mamafa - le Heavy-Duty Connector. Ua mamanuina e faʻafouina ai le fesoʻotaʻiga i siosiomaga faʻapisinisi, o lenei fesoʻotaʻiga faʻaonaponei e tuʻuina atu ai le faʻatinoga e le mafaatusalia, tumau ma le faʻatuatuaina. Faatasi ai ma a latou galuega faʻaonaponei ma le tulaga lelei e le mafaatusalia, o fesoʻotaʻiga mamafa o le a toe faʻamatalaina ai le auala e te faʻafesoʻotaʻi ai masini ma meafaigaluega mamafa. Faʻamatalaga o le Oloa: O le fatu o se fesoʻotaʻiga mamafa o lona tulaga lelei tele lea o le fausiaina. O lenei fesoʻotaʻiga e faia mai mea maualuga e teteʻe atu ai i siosiomaga sili ona faigata. Pe o le vevela tele, susu, pefu poʻo le gatete, o a matou fesoʻotaʻiga ua mamanuina e faʻatino lelei i tulaga sili ona faigata. O lona fausiaina malosi e faʻamautinoa ai le tumau mo se taimi umi, faʻaitiitia ai le manaʻomia o sui soo ma le taugata o le taimi e le faʻaaogaina ai.

O feso'ota'iga mamafa ua mamanuina ma le mafaufau i le faigofie, e mafai ai ona vave ma faigofie ona fa'apipi'i. O le mamanu la'ititi ma faigofie ona fa'aoga e mafai ai ona faigofie ona fa'afeso'ota'i ma motusia, e sefe ai taimi taua i le taimi o le fa'apipi'iina ma le tausiga o masini. O fa'ai'uga lanu-fa'ailoga o le feso'ota'iga ma le auala faigofie e loka ai e fa'amautinoa ai se feso'ota'iga saogalemu ma leai ni mea sese i taimi uma. E le gata i lea, o lona 'au ergonomic e maua ai se uu mafanafana ma faigofie ona fa'agaoioia e tusa lava pe o ofuina ni totigilima puipui. O le mea e ese ai feso'ota'iga mamafa mai isi tauvaga o la latou fa'atinoga sili lea. O lenei feso'ota'iga e maualuga lona gafatia e feavea'i ai le eletise ma e mafai ona fa'atuatuaina le taulimaina o avega mamafa e aunoa ma le fa'aleagaina o le fa'atinoga. O le tete'e maualalo o feso'ota'iga e fa'amautinoa ai le lelei o le fesiita'iga o le eletise, e fa'aitiitia ai le leiloa o le eletise ma fa'ateleina ai le gaosiga. E le gata i lea, o le feso'ota'iga e ofoina atu ni meatotino sili ona lelei o le insulation, e fa'amautinoa ai le fa'atinoga sili ona lelei ma le saogalemu.

E sili ona tāua le saogalemu i siosiomaga fa'apisinisi, ma e sili atu ona lelei feso'ota'iga mamafa i lenei itu. O le feso'ota'iga ua fa'apipi'iina i ni vaega saogalemu fa'apitoa, e aofia ai se faiga puipuia tu'ufa'atasi ma mea e tete'e atu i le afi, e maua ai le puipuiga fa'atuatuaina mai lamatiaga eletise ma lamatiaga afi. E tausisia tulaga fa'atonuina uma ma fa'amaoniga fa'apisinisi, ma e te maua ai le filemu o le mafaufau o lau masini ua puipuia lelei. O le fetu'una'i o se isi itu malosi o feso'ota'iga mamafa. Fa'atasi ai ma lona mamanu fa'apitoa, e fetaui ma le tele o masini ma meafaigaluega mamafa. Pe o e i ai i le fausiaina, gaosiga, eliina o minerale, po'o so'o se isi lava alamanuia e mana'omia ai feso'ota'iga mamafa, e mafai e a matou feso'ota'iga ona fa'afetaui ou mana'oga patino. O lona fetu'una'i e mafai ai ona faigofie ona tu'ufa'atasia, ma avea ai ma se fofo taugofie e mafai ona fetu'una'i i ou mana'oga fesuisuia'i. I le aotelega, o Feso'ota'iga Mamafa o se suiga tele i le vaega o feso'ota'iga mamafa. O lona tulaga lelei o le fausiaina, le fa'atinoga e le mafaatusalia ma foliga saogalemu fa'apitoa e avea ai ma fofo feso'ota'iga sili ona lelei mo fa'aoga fa'apisinisi. Fa'atasi ai ma lenei feso'ota'iga, e mafai ona e fa'amautinoa le fa'asalalauina o le eletise e aunoa ma se fa'alavelave, fa'ateleina le gaosiga ma le saogalemu maualuga mo masini ma meafaigaluega mamafa. Ia iloa le lumanai o feso'ota'iga mamafa faatasi ai ma se feso'ota'iga mamafa - o se feso'ota'iga o le a aveina ai lau pisinisi i tulaga maualuluga fou.